MAX6078AMWT25+ 2.5V Voltage Reference WLP-6 from Maxim
The MAX6078 precision voltage reference family provides low drift and low noise at a maximum power supply current of only 15µA. Low-frequency noise is less than 12µVPP (2.5V output voltage option) and the temperature coefficient of the output voltage is less than 10ppm/°C.
Voltage Output Options: 1.25V, 2.048V, 2.5V, 3.0V, 3.3V, 4.096V, and 5.0V
1.5mm x 1.3mm (0.5mm pitch), 6-Bump WLP and 2mm x 3mm, 8-Pin TDFN-EP Packages
MAX6078AMWT25+ 2.5V Voltage Reference WLP-6